קליפ אייר מותג מבית תדביק זכה בכוכב עולמי בקטגוריית מוצר פרסום ייחודי וחדשני מסוגו ! התחרות Worldstar -הינה תחרות עולמית והיוקרתית ביותר בתחום האריזה . שופטים בה נציגים מכול העולם. חבר השופטים קבע פה אחד כי הקליפ אייר הינו בולט בחדשנותו, יצירתיות, ידידותיות לסביבה, שימוש בחומרים ובטכנולוגיה חדישים כול זה לא הותיר את המבקרים אדישים . אנו גאים מאוד בזכיה זו !

פרסום לרכב מיתוג אישי

קליפ אייר

קליפ אייר – מעורר לחיים את החושים
קליפ אייר מפיח חיים חדשים ומרענן את המותג שלך. מעטפת הריח ממותגת, נתפסת במגן השמש של הרכב ונשארת זמן רב בתודעתו של הלקוח. מעטפות הריח של קליפ אייר הן שימושיות, יציבות לאורך זמן ונחשבות לאפקטיביות במיוחד כמתנות לכנסים ו/או כמוצרי קידום מכירות.

בשנת 2013 נחתם הסכם שיתוף פעולה והמשך פיתוח ה"קליפ אייר" והפצתו עם חברת "תדביק" בכל הארץ והעולם כמשווקים בלעדיים של המוצר.
לפרטים נוספים, מידע והזמנות בקרו באתר: www.clipair.co.il

קליפ אייר מיתוג בריח: מוצרי קידום מכירות 

כמי שמקדם מותג אתה בוודאי מחפש,כל העת, דרכים יעילות, מוכחות ולא פחות חשוב מכך –  משתלמות ליצור קשר אישי עם הלקוחות שלך, להיכנס לתודעתם ולהישאר שם.
קליפ אייר הוא המצאה ישראלית מקומית והוא יכול להעצים את המותג שלך במגוון רחב של הזדמנויות:

מתנות לכנסים, מוצרי קידום מכירות, תערוכות, מתנות לעובדים, לקולגות ולשותפים עסקיים, מתנות לאירועים עסקיים, מתנות לחברי מועדון – לקוחות, ועוד…

Call Now Button