Blog

30 ביוני 2016

עקיצת הנמר האסיאתי הרחקת יתושים טבעית

לאחרונה, בעקבות סיפורים וכתבות על העלייה במקרי המוות של אנשים שנעקצו בידי הנמר האסיאתי בכל רחבי הארץ והעולם, החלטנו בסרבפוינט להיערך לבעיה ולבצע שינויים מהותיים בלפיד הציטרונלה, פרי מפעלנו, בשביל לעזור לציבור הרחב בארץ ובעולם להתמודד ואולי אף למגר את הבעיה.
השלב הראשון והקריטי בהתמודדות עם המפגע הזה הוא ללמוד להכיר את היתוש האסייתי או בשמו האחר הנמר האסייתי וזאת בשביל להצליח לייצר נוסחה מנצחת נגד העקיצות המסוכנות שלו. להלן מספר נקודות חשובות על היתוש:

  • מוצאו של הנמר האסיאתי בדרום מזרח אסיה, כאשר בית הגידול העיקרי שלו הוא כל מקום בו נאגרים מים, למשל: כדים, עציצים, צמיגים, שוקת, דליים וכו'. הנקבה מטילה בשולי הכלים את הביצים ובמהרה בוקעים הזחלים שחיים וניזונים מהמים.
  • את היתוש הבוגר ניתן לזהות בזכות צבעו השחור עם פס לבן בוהק על הרגליים, חזה ובטן. לרוב ימצאו בסביבת צמחייה. יתוש אסיאתי פעיל בכל שעות היממה ובעצם עקיצתו יכול להעביר נגיפים שעלולים להוביל להתעוררות של מחלות טרופיות המסוכנות מאד לאדם, כדוגמת קדחת הנילוס. זהו אחד המינים הטורדניים ביותר שיכול לעקוץ גם דרך בגדים. לרוב העקיצה נעשית על ידי נקבת היתוש שמסוגלת לעקוץ בזמן קצר מקומות רבים בגוף.
  • משך החיים של יתושים בוגרים נמשך בין שבוע לשבועיים.
  • דרך התפשטות של היתוש בעולם מתבצעת בעיקר על ידי העברת הביצים או הזחלים שנמצאים בתוך מים שהצטברו בצמיגים או כלי קיבול אחר שמתנייד באוניות או בדרכים ברחבי העולם כולו.

[vc_mad_single_image image="11464" alignment="center" img_size="full"]

לפיד ציטרונלה דוחה יתושים – מוצר כחול לבן

בסרבפוינט מכירים היטב את התרחיש האפשרי מעקיצות יתוש ולכן מזה כמה שנים המפעל מייצר את לפידי הציטרונלה המסייעים לציבור הרחב להתמודד עם העלייה הגוברת בנוכחות יתושים בחודשי האביב והקיץ.
לפיד הציטרונלה, פרי עמלנו, הוא מוצר בעל תו כחול לבן שעוזר להרבה בתים ועסקים בארץ, כבר מעל 12 שנה, להתמגן כנגד עקיצות היתושים. הסיבה שאנו משתמשים דווקא בשמן הציטרונלה נובעת בעיקר מיכולת הצמח להרחיק יתושים וחרקים טורדניים בזכות ריח הלימון החזק שמופץ מהצמח ואין ספק שהמוצר עובד.

הדברת יתושים הרחקת יתושים טבעית

הרחקת יתושים טבעית הפfv להיות צו השעה וזו אחת הסיבות שהעולם עסוק היום בחיפוש אחר פורמולה מנצחת שמצד אחד תרחיק את יתושים מלעקוץ ב- 100% ומצד שני תהיה בטוחה לשימוש ולא תסכן את הסביבה.
כמו שעון שווייצרי חובה בכל מפעל לבצע ביקורת איכות לתוצרת ובסופה קבלת החלטות לאחר הסקת מסקנות. המסקנות יכולות להיות ביצוע שינויים בקו ייצור לשיפור איכות המוצר אחת לכמה חודשים. לפיכך, במסגרת שיפור מערך המוצרים בחברתנו, הסוגיה כיצד אנחנו כחברה ממשיכים לעזור לאנשים לטפל במכת היתושים, בעיקר בחודשי הקיץ והאביב, נפתרה בכך שבימים אלו, אנו שוקדים על פיתוח פורמולה חדשה ללפידים שתכלול בתוכה את תמציות צמח האנדירובה והנים שידועים בעולם כחומרים חזקים ויעילים בדחיית יתושים וחרקים מבלי לפגוע בסביבת החי והצומח.
רוצים להמשיך לקרוא דברים מעניינים על האנדירובה והנים, הכנסו למאמרים בהמשך. הרחקת יתושים טבעית

[vc_mad_products columns="3" items="9" show="" by_id="10973, 10974, 10972" categories="121,105"]
יתושים, לפידים, ציטרונלה , , ,
About 5cxzus
Call Now Button