על החברה

לפניות ושיתופי פעולה

נשמח אם תיצרו קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

חברת סרבפוינט בע"מ
הנה חברה ייחודית המספקת מגוון רחב של פתרונות למגזר העסקי והפרטי כאחד.

החברה הוקמה בשנת 2010 והיא חברת בת מתוך תאגיד בשם וי – גרופ עסקים בע"מ בראשה עומד מר רשף יקותיאלי – יזם, מפתח וממציא, ברשותו מספר סימני מסחר ומוצרים פרי פיתוחו ומוגני פטנט. רשף בעל ניסיון רב שנים בפיתוח רעיונות ומוצרים בשלל תחומים ופרויקטים.

עם הכלים שעומדים לרשותה הפכה חברת סרבפוינט בע"מ לכלי עוצמתי המסוגל לתת מענה רחב של שירותים ופתרונות יצירתיים וייחודיים למיזמים המצריכים חשיבה מחוץ לקופסה ולהלן חלק מהפעילויות שלה:

  • ליווי מיזמים מרגע הרעיון דרך בניית מודל/אב טיפוס, פיתוח ובניית קו ייצור בנוסף טיפול בצד השיווקי באיתור ופילוח קהל היעד עד רגע ההפצה.
  • עזרה לעסקים קטנים וגדולים כאחד במיתוג ושיווק עצמם בדרך ייחודית ושונה ממה שנהוג כיום להצלחה בהגדלת אחוזי קהל הלקוחות.
  • שמירה על איכות הסביבה – חברת סרבפוינט בע"מ תומכת בעולם ירוק ובריא יותר ולכן רוב מוצרי המדף שלה עשויים מחומרים ממוחזרים.

להלן חלק ממותגי בית סרבפוינט בע"מ:

  1. לפידי ציטרונלה – דוחי יתושים בפיתוח בלעדי,  איתך בכל מקום שתלך: טיולי שטח, קמפינג, מסיבות חצר על שפת הבריכה ועוד. ניתן לקרוא ביתר אריכות על נפלאות המוצר נוסף ליכולותיו בדחיית יתושים באתר שלנו.
  2. קוברה אייר – "מה ששווה לא קשור לכסף" אמר אדם חכם. מוצר בלעדי לעסקים עבור קידום ומיתוג בעל ערך מוסף. מדובר על מוצר שהוא עולם שלם של שיווק בריח. מסקרן ? גשו למאמר המרחיב את היריעה על המוצר ותגלו דרך חדשה להגיע אל יותר לקוחות ולהגדיל את הרווחים.
  3. שייק אייר – פחית ריח המאפשרת שליטה בעוצמת הריח – משקשקים את הפחית והריח מתגבר!! הפחיות, פרי פיתוח ישראלי, מיוצרות בישראל ומכילות תמציות שמנים טבעיות וחומרים אורגניים בלבד. הפחיות מגיעות בשישה ריחות נפלאים: למון-גראס, וניל, דובדבן, לבנדר, קוקוס ומסטיק.
  4. קליפ אייר – מוצר חדשני לרכב שנתפס על מגן השמש באמצעות תופסן פלסטיק מיוחד ויחיד במינו. המוצר הומצא ע"י היזם רשף יקותיאלי ופותח בהמשך הדרך יחד עם חברת "תדביק" העולמית. נכון להיום קליפ אייר משווק בכלל תחנות הדלק בארץ.
    פרטים נוספים על המוצר באתר האינטרנט: www.clipair.co.il

לחברה מוצרים חדשניים נוספים הנמצאים בימים אלו בשלבי פיתוח ועתידים לראות אור  בקרוב.

  • שרות לקהילה – חברת סרבפוינט בע"מ מאמינה כי לכולם מגיעה הזדמנות שווה ולכן קיימות תקופות שחלק מצוות העובדים המועסקים הוא בעל צרכים מיוחדים.

חברת סרבפוינט בע"מ היא חברה צעירה ודינאמית שנמצאת בצמיחה מתמדת וכל הזמן עסוקה בהרחבת פעילותה באמצעות פיתוח וייצור בלתי פוסק של פתרונות לשירות וקידום עסקי תוך שימת דגש חזק על חשיבה בדרך אחרת ויצירתית עם רצון עז להפוך כל חלום למציאות.

Call Now Button