מחפשים מוצר שגם ייתן אווירה רומנטית וגם ידחה יתושים? הגעתם למקום הנכון, לפידי צינטרונלה בעל הפעולה הכפולה הוא עוד מוצר מנצח של חברת Servpoint המומחית בתהליכי ייצור ייחודיים של הפקת נרות שעווה המבטיח לכם פתרון קל ובטוח בכל מקום שתהיו.


לפידי צינטרונלה מיוצר בתהליכי ייצור ייחודיים וקפדניים לקבלת מוצר אמין, נוח לשימוש והכי חשוב בטוח. תהליך הייצור מתבצע באמצעות מכונה ייעודית למוצר הזה בלבד והיא היחידה במינה בארץ. השלב הראשון בייצור הוא הזנת שבבי שעווה למכונה. השבבים הם בניחוח לבנדר או אקליפטוס הידועים ביכולתם הטבעית לדחות יתושים מה שמבטיח מוצר עוצמתי ובטוח לשימוש. בשלב השני מתקבלת עוגת שעווה עגולה בגודל כף היד. במרכז עוגת השעווה מושתל פתיל כותנה המבטיח בעירה אחידה לאורך של 5 שעות עבודה. את השעווה והפתיל מציבים לתוך פחית עגולה כאשר השלב האחרון הוא הנחת מכסה שהמיוחד בו שהוא קובע את כמות החמצן שהשעווה תקבל. המכסה בעל הפטנט הזה מבטיח שהפתיל יישאר ניצב לאורך כל שעות הבעירה וזאת בניגוד למוצרים אחרים הקיימים בהם הפתיל מתכופף אחרי דקות בודדות ועם המגע בשעווה החמה הוא כבה ללא יכולת להבעיר אותו בחזרה.
לפיד ללילה מושלם

לפידי ציטרונלה שימושים

לפיד צינטרונלה פותח לאחר שעות של חשיבה מרובה מהמקום לרצות ולתת מענה לשני צרכים עיקריים שהם:

לפידים לשימוש בשטח

מוצר זה מיועד לסימון שבילי דרכים לכל אוהבי טיולי השטח שברגל או ברכב. בנוסף, הלפיד מצוין גם לשימוש באזור המאהל לתאורה חזקה עד 5 שעות רצופות וכמובן לדחיית יתושים.

לפידי צינטרונלה לבית

כמוצר בעל ניחוח משכר של לבנדר ואקליפטוס אפשר לפזר אותו מחוץ לבית כאשר מקיימים מסיבת גן או בריכה וברגע אחד הוא משדרג את האווירה לרומנטית וקסומה וכמובן מבטיח אורחים ללא עקיצות בזכות הפעולה הנוספת לדחיית יתושים.

איפה קונים לפידים?

את לפידי הצינטרונלה ניתן לרכוש במגוון ניחוחות, במחיר סימפטי ובמבחר מארזים משתנה כולל משלוח עד הבית בהתאם לצרכים הדרושים. את ההזמנה ניתן לבצע ישירות דרך האתר שלנו המאובטח.

לאחרונה לפידי ציטרונלה מבית סרבפוינט קיבלו תו מוצר ישראלי כחלק מקמפיין לקידום העשייה של תוצרת כחול לבן.

[vc_mad_images_carousel images="11463,11464,11465,11468" speed="1000" autoplay="yes" autoplaytimeout="5000" title="לפידי ציטרונלה"]